Loading...
Zespół | Kadra | Fit Coach | Trenerzy 2017-08-07T21:59:00+00:00

Zespół Athletic Development to najwyższej klasy specjaliści oraz doświadczeni motywatorzy. Każdy z nas przeszedł inną drogę i ma za sobą inną historię, ale łączy nas to samo — pasja do doskonałości połączona z równoczesną pasją do prostoty oraz chęć zrozumienia tego jak funkcjonuje człowiek wraz z jego ciałem, umysłem, emocjami oraz motywacją.

Mamy w sobie wrodzone zamiłowanie do rozwoju i ciągłej nauki. Nauki — poprzez zdobywanie nowej wiedzy, ale również eksperymentowanie, kwestionowanie „prawd oczywistych”, zadawanie trudnych pytań i poszukiwanie odpowiedzi na nie oraz inspirowanie się lepszymi od nas. Łączy nas także wyjątkowe zamiłowanie do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Wierzymy w prostą zasadę, że „sharing is caring” a naszą podstawową misją jest ciągła transformacja branży fitness w Polsce w takim kierunku, w którym wszsycy trenerzy persononalni będą posiadali zestaw holistycznych narzędzi do pracy z klientem — od metod korekcji postawy, naprawy wzorców ruchowych, przeciwdziałaniu kontuzjom, poprzez zmianę nawyków żywieniowych, zabopieganie chorobom cywilizacyjnym, aż po trwałe wzmacnianie wiary klientów w możliwość realizacji własnych celów oraz zdolność do codziennego pogodzenia treningów z odpoczynkiem, regeneracją oraz czasem dla swoich bliskich i własnych zainteresowań.

Każdy z członków zespołu Athletic Development jest ponadto na co dzień żywym przykładem i wzorem holistycznego podejścia do zdrowego i atletycznego trybu życia. Żyjemy tym, czego sami uczymy, gdyż wszystkie zasady systemu Holistic Body Approach™ są zwyczajnie najprostszą metodą do utrzymania dobrej formy, sylwetki, zdrowia i pozytywnego nastawienia, przy jednoczesnej gwarancji pozostawienia sobie czasu i energii na realizowanie innych naszych pasji i prywatnych zainteresowań.

Krzysztof Kowalski
Krzysztof KowalskiCEO | Motivational Coach
Krzysztof łączy w sobie cechy doświadczonego motywatora, trenera personalnego, certyfikowanego coacha rozwoju osobistego oraz wieloletniego menedżera i lidera.
Aleksy Kowalczuk
Aleksy KowalczukHuman Movement Expert
Alex to jedna z najbardziej znanych twarzy świata crossfit oraz treningu medycznego i funkcjonalnego, słynący z doskonałej metodyki oraz wiedzy z zakresu mobility.
Łukasz Sutkowski
Łukasz SutkowskiPerformance Expert
Jeden z najbardziej uniwersalnych, holistycznych i doświadczonych trenerów treningu siłowego, funkcjonalnego, kondycyjnego, cross treningu oraz wielu innych form treningowych.
Natalia Palmowska
Natalia PalmowskaNutrition Expert
Natalia jest dietetykiem z niekonwencjonalnym podejściem do diety. Najważniejsze jest dla niej jak sama mówi dobre samopoczucie i zdrowie pacjentów.
Natalia Łasek
Natalia ŁasekDiet Coach
Natalia zdobywa doświadczenie poprzez ciągłą pracę z pacjentami oraz osobami czynnie uprawiającymi sport. Jej misją jest przekazywanie rzetelnej i aktualnej wiedzy z zakresu dietetyki.

Łukasz Sutkowski | Performance Expert

Jeden z najbardziej uniwersalnych, holistycznych i doświadczonych trenerów treningu siłowego, funkcjonalnego, kondycyjnego, cross treningu oraz wielu innych form treningowych. Zdobył uznanie pracując nie tylko jako wieloletni Trener Personalny, ale także jako trener przygotowania motorycznego drużyny futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław.

Pasjonat uprawiania sportu i wykonywania ćwiczeń fizycznych w prawidłowym wzorcu ruchowym oraz w kontekście celu, który chcemy osiągnąć. Ekspert w tematyce przygotowania motorycznego oraz biomechaniki ruchu.

Łukasz uwielbia pracę z ludźmi a największą satysfakcję sprawia mu ich nieustanny rozwój. Mistrz budowania relacji z klientami. Cechuje się zdolnością do indywidualnego zrozumienia każdego podopiecznego. A dzięki wykorzystywaniu technik motywacyjnych, potrafi sprawić by to klient budował sam wiarę w siebie i wewnętrzną motywację do działania.

Łukasz, poprzez nieustanne podnoszenie swojej wiedzy i kompetencji, jest certyfikowanym instruktorem w takich obszarach jak m.in.:

 • Personal Trainer
 • Functional Strength Coach (CFSC)
 • EXOS Performance Specialist
 • S&C Coach (NCSC)
 • Training For Warriors lvl 1Coach
 • Instruktor Kettlebell PSKiF
 • Crossfit HEStreZ lvl 2 Coach

Łukasz specjalizuje się w biomechanice, wzorcach ruchowych, mobility, formach treningowych, programowaniu treningów, regeneracji i motywacji treningowej.

Aleksy Kowalczuk | Human Movement Expert

Alex to jedna z najbardziej znanych twarzy świata crossfit oraz treningu medycznego i funkcjonalnego, słynący z doskonałej metodyki oraz wiedzy z zakresu mobility. Doświadczenie w zawodzie trenera zdobywał prowadząc zajęcia grupowe z cross treningu oraz mobility, a także wtedy, gdy prowadził treningi personalne w jednym z największych klubów sportowych w Europie.

Jako trener i instruktor prowadził wiele szkoleń w całej Polsce związanych z tematyką cross treningu oraz treningu medycznego. Od ponad 2 lat regularnie organizuje warsztaty dla trenerów, poświęcone w całości sekcji mobility oraz treningowi medycznemu, jak również prowadzi specjalny fanpage Alex Mobility w całości poświęcony prawidłowym wzorcom ruchowym w treningu sportowym.

Będąc pasjonatem tajników prawidłowych wzorców ruchowych, współtworzy na YouTube kanał Athletic Development, gdzie demonstruje nowoczesne, unikalne i holistyczne metody treningowe, sposoby aktywacji i rozluźniania mięśni, techniki pracy z powięzią, czy też pokonywania własnych ograniczeń ruchowych.

Alex prowadzi również kursy na Trenera Personalnego oraz szkolenia z Treningu Medycznego.

Alex specjalizuje się w mobility, przygotowaniu ruchowym, wzorcach ruchowych, formach treningowych, programowaniu treningów oraz anatomii.

Krzysztof Kowalski | CEO | Motivational Coach

Krzysztof łączy w sobie cechy doświadczonego motywatora, trenera personalnego, certyfikowanego coacha rozwoju osobistego oraz wieloletniego menedżera i lidera.

Jest wybitnym motywatorem, absolwentem Coaches Training Institute w San Rafael w Kalifornii. Pracując jako coach i trener personalny potrafi umiejętnie skierować uwagę klientów w stronę jasno określonego celu, który chcieliby osiągnąć. Pomaga im również zdefiniować kroki potrzebne do tego, by dotrzeć do wybranego celu oraz buduje w klientach świadomość, że w dłuższej perspektywie prawdziwa motywacja do działania i trwałej zmiany może płynąć tylko z ich wnętrza.

Krzysztof jest także doświadczonym menedżerem oraz absolwentem studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej. Kompetencje biznesowe zdobywał m.in. jako dyrektor generalny banku. W trakcie kilkunastu lat pracy zarządzał licznymi zespołami, poznając szeroki wachlarz osobowości i zachowań ludzkich, dzięki czemu wypracował unikalny zestaw technik motywacyjnych oraz wykształcił wyjątkowy warsztat lidera i motywatora.

Jego zdolności motywacyjne, zrozumienie reguł biznesowych, połączone ze znajomością branży fitness i codziennej pracy trenera personalnego, pozwalają mu inspirować i szkolić obecnych i przyszłych trenerów w zakresie rozwoju marki trenera na rynku, sprzedaży i marketingu usług trenera, tworzenia autentycznych relacji z klientami oraz budowania w klientach trwałej motywacji do zmiany.

Krzysztof prowadzi także swój blog The Art of Coaching poświęcony rozwojowi potencjału biznesowego i motywacyjnego sportowców oraz trenerów.

Krzysztof specjalizuje się w motywacji treningowej, coachingu holistycznycm, rozwoju biznesu trenerów personalnych, jak również nowoczesnych metodach dietetyki i regeneracji.

Natalia Palmowska | Nutrition Expert

Natalia jest dietetykiem z niekonwencjonalnym podejściem do diety. Najważniejsze jest dla niej jak sama mówi dobre samopoczucie i zdrowie pacjentów. Chce udowodnić pacjentom, że zmiana pewnych nawyków żywieniowych, podjęcie aktywności fizycznej, dobra regeneracja są w stanie zapewnić poprawić stan zdrowia i uchronić się przed wieloma chorobami metabolicznymi dzisiejszego świata. Pracę łączy jednocześnie z pasją. Uczestniczy w licznych szkoleniach, śledzi najnowsze badania, artykuły naukowe, zagłębia się w najnowsze książki w zakresie żywienia, zdrowia, sportu, kuchni, co pozwala mi na innowacyjne podejście do diety.

Natalia jest dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła  z wyróżnieniem studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo skończyła studia na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są mi zdecydowanie bliższe. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej sportowej. Jej ,,konikiem’’ jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to jej druga pasja, którą może wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności.

Oto część przebytych kursów, ważnych konferencji :

 • Konferencja Dietoterapia w Chorobach Cywilizacyjnych, Warszawa 2016
 • Dietoterapia poziom IV w praktyce 2016
 • Seminarium z Jerzym Ziębą, Bydgoszcz 2016
 • Dietetyka i suplementacja poziom IV- Jakub Mauricz, 2016
 • I ogólnopolska konferencja leczenia nadwagi i otyłości Poznań 2015
 • Dieta i suplementacja w Bjj/MMA 2015
 • Dietetyka i biochemia żywienia w sporcie 2015
 • Szkolenie z dietetyka sportowej 2015, Dawid Białowąs
 • Szkolenie z dietetyki klinicznej 2015 – Monika Skuza
 • Warsztaty z zakresu: mini-HTA – warsztaty, 2013
 • Choroby autoimmunologiczne – Dominika Gier 2017
 • Biohacking – Michał Undra, Jacek Feldman 2017
 • Diagnostyka genetyczna wybranych nietolerancji pokarmowych w praktyce dietetycznej, Euroimmun 2016
 • Nietolerancje pokarmowe – wyzwanie współczesnej medycyny czy mit? – Vitaimmun 2016
 • Metodyka żywienia i suplementacji w sportach walki – Feldman 2017

Natalia specjalizuje się w dietetyce oraz fizjologii.

Natalia Łasek | Diet Coach

Natalia Jest absolwentką studiów magisterskich z dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Na co dzień pracuje w Poradni dietetycznej i Centrach Medycznych jako dietetyk kliniczny i sportowy. Doświadczenie zdobywa poprzez ciągłą pracę z pacjentami oraz osobami czynnie uprawiającymi sport. Jej misją jest przekazywanie rzetelnej i aktualnej wiedzy z zakresu dietetyki.

Sport jest dla niej ogromną pasją, którą realizuje od wielu lat. Sama jest instruktorką fitness o specjalizacji – joga, co idealnie uzupełnia jej profil dietetyczny. Jest uczestniczką wielu kursów i szkoleń, zdobywając nowe certyfikaty i uprawnienia. Nie tylko z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej, ale także z innych dziedzin m.in. coachingu czy bariatrii polegającej na chirurgicznym leczeniu otyłości.

Umiejętności coachingowe zdobyła szkoląc się według programu Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) zgodnego z ICF (International Coach Federation). Poprzez coaching wspiera swoich klientów w procesie budowania świadomości, dojścia do wymarzonej sylwetki i osiągnięcia satysfakcji z własnych osiągnięć.

Ponadto pasjonatka zdrowej kuchni. Ukończyła kurs kulinarny opierający się na diecie wegańskiej, poznając jednocześnie praktyczne umiejętności w zakresie przygotowania zdrowych i zbilansowanych posiłków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią kulinarną i prowadzeniem bloga.

Natalia specjalizuje się w dietetyce oraz motywacji.

Tak! Chcę być informowany na bieżąco o tym co NOWEGO szykujecie.

Zapisz się i nie przegap żadnej istotnej informacji od nas!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Athletic Development Academy Sp. z o.o. w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Athletic Development Academy Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Administratorem danych osobowych jest Athletic Development Academy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-078) przy ul. Leszczyńskiego 4/29. Wyrażenie zgody i podanie danych jest dobrowolne. Masz prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

FreshMail.pl
 

Tak! Chcę zapisać się do Newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Athletic Development Academy Sp. z o.o. w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Athletic Development Academy Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Administratorem danych osobowych jest Athletic Development Academy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-078) przy ul. Leszczyńskiego 4/29. Wyrażenie zgody i podanie danych jest dobrowolne. Masz prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

FreshMail.pl
 

Tak! Chcę zapisać się do Newslettera i wziąć udział w KONKURSIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Athletic Development Academy Sp. z o.o. w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Athletic Development Academy Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Administratorem danych osobowych jest Athletic Development Academy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-078) przy ul. Leszczyńskiego 4/29. Wyrażenie zgody i podanie danych jest dobrowolne. Masz prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

FreshMail.pl